تلمبه زدن رانندگی اعتراضات اعتراض رانندگی

تلمبه زدن: رانندگی اعتراضات اعتراض رانندگی ماشین تخلفات اعتراض قبض جریمه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فرهادمجیدی عالی ترین بازیکن 39سال اخیر استقلال است/ سلبریتی ها نباید مجرد بمانند ، خواننده پاپ

بخشی از مصاحبه را می خوانید: تحصیلات شما در زمینه مدیریت صنعتی بوده، ولی به سمت کار موسیقی رفتید، چرا؟ طبق معمول همه جوانان، درس خواندن من هم هدفمند نبود و

فرهادمجیدی عالی ترین بازیکن 39سال اخیر استقلال است/ سلبریتی ها نباید مجرد بمانند ، خواننده پاپ

خواننده پاپ:فرهادمجیدی عالی ترین بازیکن 39سال اخیر استقلال است/سلبریتی ها نباید مجرد بمانند

عبارات مهم : آلبوم

روزنامه جام جم با حمید عسگری، خواننده پاپ مصاحبه ای انجام داده است.

بخشی از مصاحبه را می خوانید:

تحصیلات شما در زمینه مدیریت صنعتی بوده، ولی به سمت کار موسیقی رفتید، چرا؟
طبق معمول همه جوانان، درس خواندن من هم هدفمند نبود و فقط صرف گرفتن یک مدرک در رشته مدیریت صنعتی درس خواندم. ولی این که به سمت موسیقی رفتم به خاطر علاقه ای بود که از بچگی به موسیقی داشتم و تا قبل از خواننده شدن در اصفهان مشغول بلیت فروشی آلبوم رسمی کنسرت مهرگان بودم.

شما کار خود را با موزیک سازی شروع کردید ولی کم کم به سمت خواننده شدن رفتید. چه عاملی باعث این اتفاق شد؟
تقریبا از سال 77 به بعد کار موزیک سازی را شروع کردم و جهت بسیاری از خوانندگان شهر اصفهان که محل زندگی ما بود، موزیک می ساختم. بعد از آن هم به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدیم و کار موزیک سازی خیلی از خوانندگان از جمله محمد علیزاده، نریمان و… را انجام دادم. ولی در این کار هر لحظه جهت موزیک هایی که می ساختم به جای خواننده اتود می خواندم تا کار را برانداز کنم و از همانجا کم کم خواندن را شروع کردم تا آخر سال 85 نخستین بار به طور حرفه ای خواندم و آلبوم (کما1) را رونمایی کردم.

در میان تیتراژ برنامه ها شما تیتراژ (شام ایرانی) را خواندید و در این برنامه حضور هم پیدا کردید، نظرتان راجع به این برنامه و اجرای تیتراژ چیست؟
در آن وقت هدایت فیلم کارهای ما را انجام می داد و موسیقی تیتراژ کار شام ایرانی هم در هدایت فیلم انجام شد و به خاطر ارتباطی که بنده با این شرکت داشتم، این کار شکل گرفت. حضور در برنامه شام ایرانی به نظرم کمی لوس بازی بود و اگر به عقب برگردم در این برنامه شرکت نمی کنم.

یکی از قطعه موزیک هایی که ساختید مربوط به دفاع مقدس است و این موزیک جهت تیتراژ سریال «سی و نه هفته» بود. از این کار راضی بودید و آیا موسیقی با سبک دفاع مقدس را گزینش کردید؟
این سریال کار مناسبی بود و هرگز از گزینش تیتراژ این کار پشیمان نیستم و اگر به گذشته هم برگردم، باز همین کار را گزینش می کنم، لیکن این سریال در مورد عزیزانی بود که روزگاری از عزیزترین چیزهای خود جهت این کشور گذشتند و یک حماسه را در دفاع مقدس خلق کردند و ما به همه شهدا، ایثارگران و جانبازان مدیون هستیم به همین علت از این کار واقعا راضی بودم.

شما جزو معدود خوانندگانی هستید که در اجراهای خارجی خود با استقبال روبه رو شدید و در این زمینه هم موفق بودید، به نظرتان علت این موفقیت چیست؟
نوع موسیقی که در کشور عزیزمان ایران کار می شود جهت ایرانی های خارج از کشور، نو است و آنها را منقلب می کند و می توان علت استقبال خوب ایرانی های خارج از کشور را از اجرای های خوانندگان داخلی، همین عنوان دانست. ما هم به همین علت در اجراهای خارجی خود موفق ظاهر شدیم. در ضمن تور کنسرت های خارجی گروه ما قرار است در شهریور سال آینده تور اجرای کنسرت در کانادا را داشته باشد.

حمید عسگری کدام آلبوم های خود را زیاد دوست دارد؟
من آلبوم های «کما 1 و کما 2 »را به همراه «خوشبختی» خیلی دوست دارم، چون نوع موزیک سازی در آلبوم ها از نظر سطح کیفی خوب است و مخاطب را هم راضی می کند.

محمد علیزاده، خواننده پاپ مورد علاقه شماست، چرا؟
به نظر من محمد علیزاده جزو خوانندگان دوست داشتنی هست، من اعتقاد دارم او عالی ترین خواننده پاپ ایرانی هست، چون تکنیک و صدای مورد نیاز را دارد و به خاطر این که از گذشته کار موزیک سازی محمد را انجام می دادم، آشنایی مورد نیاز را نسبت به کارش دارم.

از نظر شما ازدواج باعث افت یک هنرپیشه یا خواننده نمی شود؟
به نظر من یک سلبریتی با ازدواج منفور نمی شود و برعکس شرایط بهتری هم پیدا می کند و به هرحال ازدواج امری است که باید انجام شود و یک هنرمند نمی تواند تا آخر عمر مجرد باشد، ولی ازدواج یک سلبریتی زمانی موفق خواهد بود که فرد در وقت مناسب یک گزینش درست را داشته باشد. ازدواج کردن در شرایط درست به رشد انسان کمک می کند.

به فکر تولید آلبوم جدیدی نیستید؟
تولید آلبوم دیگر از‌بین‌برده‌شده شده است هست، ولی با تلاش همه فرزند های گروه تقریبا در ماه، یک یا دو موزیک را به بازار عرضه می کنیم. البته من با همکارانم که گاهی گپ و گفتی داریم آنها هم از ساخت آلبوم فاصله گرفته و روند تولید تک موزیک را پیشه کار خود کرد ه اند.

حمید عسگری سقف موسیقی خود را کجا می بیند؟
زمانی که نخستین آلبوم من یعنی «کما 1» آماده و تا سقف دو میلیون نسخه منتشر شد از من پرسیدند سقف کار موسیقی خود را تا کجا می بینید، گفتم سقف موسیقی من همین قدر است که امروز می بینید. به این علت که موسیقی ما بین المللی نیست و سقف کار در آن محدود هست. یکی از دلایل ضعف ما هم ندانستن زبان انگلیسی هست. امروز در غرب یک خواننده اسپانیایی جهت موفقیت خود زبان انگلیسی یاد می گیرد و همین مساله به او کمک می کند. موسیقی ما از نظر صدابرداری، تنظیم و موزیک سازی نسبت به دنیا عقب است و کشورهای دیگر از هر سطح نسبت به ما بالاتر هستند. جهت این که بتوانیم موسیقی خود را به سطح اول دنیا برسانیم، باید از دوران کودکی کار آموزش موسیقی را شروع کنیم.

نظرتان در باره فرهاد مجیدی ؟
استقلال را از کودکی دوست داشتم و اصلا جنوبی ها زیاد استقلالی هستند و من هم یک جنوبی ام. من فرهاد مجیدی را خیلی دوست دارم و به نظرم محبوب ترین بازیکن استقلال در دوران بعد از انقلاب هست. خوشبختانه در یکی از کنسرت های من که همزمان با شب تولدم بود، دوستانم از ایشان دعوت کرده بودند و من هم خبر نداشتم و واقعا با دیدنش سورپرایز شدم.

فرهادمجیدی عالی ترین بازیکن 39سال اخیر استقلال است/ سلبریتی ها نباید مجرد بمانند ، خواننده پاپ

واژه های کلیدی: آلبوم | موزیک | کنسرت | ازدواج | ایرانی | برنامه | موسیقی | خواننده | شام ایرانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz